ورود به پنل
  • ردیاب سایه/اینستاگرام
  • ردیاب سایه/کانال تلگرام
  • ردیاب سایه/صفحه فیسبوک
توصیه های پلیس برای حفظ امنیت خودرو

سرقت خودرو، با استفاده از روش بدون کلید(keyless)آیا می‌توانید وسایل نقلیه خود را در مقابل سرقت بدون کلید خودرو، محافظت کنید؟در سال ۲۰۱۸، ۸۸٪ از سرقت‌های کشف شده، با روش بدون کلید بوده است. به همین ترتیب در سال ۲۰۱۷، ۸۰٪ از سرقت‌های کشف شده وسایل نقلیه بدون استفاده از کلید مالک خودرو بوده است. این اثبات می‌کند که سرقت خودرو بدون اینکه نیازی به کلید مالک خودرو باشد، در حال افزایش است.

سرقت بدون کلید، اغلب از روشی به نام حمله‌ی تکرار (replay attack)، استفاده می‌کند. حمله تکرار نوعی از حمله امنیتی است که یک فرد بین یک ارتباط قرار می‌گیرد و با شنود اطلاعات و سیگنال‌ها را فقط ثبت می‌کند. بعد از اینکه ارتباط قطع شد، فرد مهاجم با یکی از طرفین ارتباط، یک ارتباط احراز هویت شده برقرار می‌کند. از این روش حمله، برای سرقت خودرو هم استفاده می‌شود که به آن حمله‌ی بدون کلید گفته می‌شود. به این صورت که یک نفر از سارقین با یک دستگاه کنار خودرو می‌ایستد و سارق دیگر با استفاده از دستگاه دیگر از کنار پنجره‌ی خانه شما که معمولا کلید خودرو نزدیک در اصلی منزل آویزان می‌شود، fob key را تشخیص می‌دهد. fob key یک دستگاه کوچک امنیتی است که در کلید خودرو جاسازی شده و برای احراز هویت، یک کد ایجاد می کند. بعد از اینکه سارقان، سیگنال fob key را دریافت می کند، خودرو را بدون نیاز به کلید، می‌تواند به راحتی روشن کند.

آیا می‌توانید وسایل نقلیه خود را در مقابل سرقت بدون کلید خودرو ها، محافظت کنید

پلیس اعلام کرده است که این روش سرقت، در حال افزایش است. افراد کلیدهای خودرو را در دسترس آسان و نزدیک به پنجره یا در اصلی قرار می‌دهند و به راحتی خودرو را در معرض این نوع حمله قرار می‌دهند. اما اقدامات احتیاطی و ساده‌ای را می‌توان انجام داد. مجرمان می‌توانند از سمت دیگر دیوارها ، درها و پنجره‌ها، سیگنال را دریافت کنند اما اگر کلید خودرو را در یک محافظ فلزی قرار دهید می‌تواند سیگنال‌های مجرمان را خنثی کنید.

آیا می‌توان از سرقت خودرو با استفاده از روش بدون کلید، جلوگیری کرد؟آیا می‌توان از سرقت خودرو با استفاده از روش بدون کلید، جلوگیری کرد؟

با توجه به اینکه بیش از نیمی از این سرقت‌ها در ساعاتی اتفاق می‌افتد که شما در خودرو حضور ندارید، باید اطمینان داشته باشید که امنیت خودرو شما به روز است. می‌دانیم که هیچ راه ۱۰۰٪ برای محافظت از اتومبیل وجود ندارد اما راهی وجود دارد که می‌تواند امنیت خوبی در مقابل سرقت خودرو شما ایجاد کنند.

موانع فیزیکی مانند قفل فرمان، قفل پدال و ... می‌تواند تا حدود کمی بازدارنده باشد و زمان سرقت را کمی طولانی‌تر کند. حتی ردیاب خودرو هم نمی‌تواند ۱۰۰٪ مانع از سرقت شود اما می‌توانید با دستگاه ردیاب، با کمک پلیس به سرعت خودرو خود را پیدا و پس بگیرید.

بهترین راه‌ها برای افزایش امنیت خودرو شما به ترتیب زیر است

سیستم ردیاب خودرو و دزدگیر ردیاب خودرو

مسدودکننده سیگنال

قفل فرمان

قفل چرخ

قفل پدال

پارک کردن خودرو در پارکینگ

حالا اگر وسیله نقلیه من به سرقت رفت، چه کنم؟متاسفانه هر چه قدر هم برای پیدا کردن وسیله نقلیه خود تلاش کنید، اما هیچ ضمانتی وجود ندارد که خودرو شما حتما پیدا شود. خسارت‌هایی که در این مدت می‌تواند به شما وارد می‌شود زیاد است، از خسارت‌های کمی که بیمه بعد از مدت طولانی و کارهای اداری زیاد پرداخت می‌کند، تا اینکه رفت و آمد روزانه شما مختل می‌شود. با اینکه احتمال کمی وجود دارد که سارقین بتوانند خودرو شما را که ردیاب نصب کرده‌اید و دارای هشدارهای روشن شدن خودرو و باز شدن درب‌های اتومبیل است، سرقت کند، می‌توانید به راحتی با کمک پلیس خودرو خود را پس بگیرید.

حالا اگر وسیله نقلیه من به سرقت رفت، چه کنم؟

هر جا هستید مطمئن باشید که ردیاب خودرو سایه، از خودرو شما محافظت می‌کند.

به محصولات ما نگاهی بیندازید تا ببینید کدام محصول ردیاب خودرو یا دزدگیر ردیاب، برای شما مناسب‌تر است. شما می توانید این دو محصول را مقایسه کنید و تصمیم درستی بگیرید.

محصولات ردیاب خودرو ایرانی سایه

ردیاب خودرو ضد سرقت سایه

مدل : SY-101-R

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

اخطار خروج از محدوده مورد نظر

دارای باتری داخلی جهت برقرار ماندن ارتباط در صورت قطع برق خودرو

دزدگیر جی پی اس هوشمند سایه

مدل : SY-201-D

بستن و باز کردن درهای خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

آژیر کشیدن بر روی گوشی یا گوشی های مالک خودرو به محض باز شدن درها یا کاپوت

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

محصولات ردیاب خودرو سایه
محصولات ردیاب خودرو سایه

مشهد - شهرک صنعتی توس - پارک علم فناوری خراسان

تلفن های تماس شرکت سایه

10 200 051-354 پشتیبانی و فروش

28 250 051-354 پشتیبانی و فروش

47 57 051-3542 پشتیبانی و فروش

1007 508 0910 رئیس

2955 660 0937 مدیرعامل

5260 018 0912 مدیر فروش