ورود به پنل
  • ردیاب سایه/اینستاگرام
  • ردیاب سایه/کانال تلگرام
  • ردیاب سایه/صفحه فیسبوک

نحوه کار با نرم‌افزار ردیاب خودرو سایه

نمایش موقعیت لحظه ای خودرو
در ردیاب سایه

قطعا از اصلی ترین امکانات ردیاب خودرو نمایش موقعیت خودرو است. یکی از ویژگی‌های محبوب اپلیکیشن ردیاب سایه، ساده و روان بودن آن است. به محض ورود به اپلیکیشن ردیاب سایه، یک وضعیت کلی از خودرو به شما می‌دهد.

نمایش مسیرهای طی شده به صورت انیمیشن
در ردیاب سایه

در اپ ردیاب سایه می‌توانید تاریخچه مسیرهایی که رفتید ، بدون محدودیت (حتی چند سال گذشته) را مشاهده کنید. سرعت در مسیر با چهار رنگ مشخص است و توقف ها با بابل مشخص هستند.

استفاده از امکانات مسیریابی و گوگل مپ
در ردیاب سایه

در پارکینگ های بزرگ که پیدا کردن خودرو سخت است شما می‌توانید بعد از مشاهده ی مکان خودرو در گوگل مپ، مکان خودتون رو مشاهده ‌کنید و با زدن مسیرها گوگل مپ مسیرهای پیشنهادی رو بهتون نشون میده.

اخطار باز شدن درب‌ها
در ردیاب سایه

اگر خودرو شما، ردیاب سایه داشته باشد و ماشین شما کیلومترها از شما دور باشد و سارق درب خودرو شما را باز کند روی گوشی هشدار داده می‌شود.

وب اپلیکیشن
ردیاب سایه

وب اپلیکیشن سایه دو امکان برجسته رو به مشترکین میده‌ : اول: با این ویژگی به صورت رایگان از هزاران گوشی میتوانید به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشید. دوم : کاربران ios به راحتی بدون دردسرهای apple می‌توانند به نرم افزار دسترسی داشته باشند . سوم : کاربران اندروید هم از این امکان می توانند استفاده کنند.

شرکت ردیاب سایه

ردپای ردیاب سایه در تگزاس (طنز)شرکت ردیاب ســـــایه، تولید کننده دزدگیر و ردیاب سایه، افتخار این را دارد که با کادری مجرب با بیش از 10 ســـال ســـابقه فعالیت، محصولاتی با کیفیت و کم نظیـــر تولیـــد کرده و محصولات خود را صادر کرده‌ایم..

حضور ردیاب خودرو سایه در اولین تور فناوری نفت در پارک علم و فناوری خراسان

اولین تور فناوری نفت در پارک علم و فناوری خراسان با حضور مدیران ارشد وزارت نفت و بازدید مدیر کل محترم فناوری وزارت نفت جناب آقای دکتر عرفان ریاحی از شرکت ردیاب سایه

ردیاب خودرو سایه، از سراسر کشور نمایندگی می‌پذیرد

ردیاب خودرو سایه با بیش از ۱۰ سال تجربه و تلاش برای محصولات ردیاب، دزدگیر و تاکسی‌متر از سراسر کشور، نمایندگی می‌پذیرد. افرادی که تمایل به اخذ نمایندگی دارند می‌توانند با شماره 05135003307 تماس بگیرند یا به سایت sayehgps.com مراجعه فرمایند.