ورود به پنل
  • ردیاب سایه/اینستاگرام
  • ردیاب سایه/کانال تلگرام
  • ردیاب سایه/صفحه فیسبوک
اخبار دزدگیر ماهواره ای تصویری سیم کارت خور و ردیاب خودرو

خاطرات مشتریان، از ردیاب سایه

سال گذشته بود که یک روز پسر خالم زنگ زد و بهم گفت اگر فلان روز ماشینتو لازم نداری یک روز ازت امانت بگیرم. من هم که اون روز ماشینم رو لازم نداشتم بهش امانت دادم. همون شب ماشین رو پس داد. دو سه روزی گذشت تا اینکه یک روز از خونه اومدم بیرون و دیدم ای دل غافل ماشین جایی که باید باشه نیست. اول فکر کردم شاید جلو خونه جا نبوده و سر کوچه پارک کردم، اما وقتی تمام کوچه رو زیر و رو کردم دیدم ماشین نیست که نیست! حس خیلی بدی بود و تا مرز سکته پیش رفتم. یک لحظه به خودم اومدم و یادم اومد که روی ماشین ردیاب خودرو سایه دارم. گوشیم رو برداشتم و مکان ماشین رو دیدم کجاست. توی شهر بود، کمی دلم آروم گرفت. مسیری که طی کرده بود رو چک کردم، با تعجب دیدم بعضی از نقاطی که توقف داشته خیلی برام آشناست، یکم دقیق تر شدم و ماشین رو ردیابی کردم، با تعجب یاد عزیزی افتادم که چند روز پیش ماشینم رو قرض گرفته بود. راستش یکم خیالم راحت تر شد، دیدم بیست دقیقه ای میشه که ماشین یک جا توقف داره، سریع یک تاکسی گرفتم و خودم رو به ماشین رسوندم. توی مسیر داشتم به کسی که این کار رو کرده، فکر می کردم. از اونجایی که سیستم ردیاب خودرو سایه زمانی که درهای ماشین باز میشه گوشیم آژیر میکشه اما موقعی که اون آقا داشته ماشین رو می برده هیچ اخطاری نداده فهمیدم که وقتی که ماشین رو از من امانت گرفته تشریف برده یک قفل سازی و خواسته از روی ریموت و سوئیچ براش کپی کنند و دو سه روز بعد که آب ها از آسیاب افتاده اومده و با سوئیچ و ریموت کپی، بدون سر و صدا ماشین رو از جلوی خونه برداشته.

منم وقتی به روابط فامیلی و خیلی چیزها فکر می کردم با خودم گفتم به پلیس زنگ نمی زنم و به لطف ردیاب سایه میرم و ماشین رو بدون سر و صدا از جایی که پارک کرده بر می دارم. همین کار رو کردم. حتما وقتی که اومده و دیده که جای ماشین خالیه کلی جا خورده و شایدم کلی استرس گرفته که دزد از شاه دزد زده، چون شب زنگ زد و شروع کرد به احوال پرسی و وقتی بهش گفتم: بله حال من و ماشین هر دو خوبه، جا خورد و تلفن رو قطع کرد. الان بعد از گذشت یک سال هنوز خودش رو از من مخفی می کنه و ندیدمش. منم سعی کردم این راز رو توی دل خودم نگه دارم.

اما دلیل اینکه داستان رو برای شما گفتم این بود که بقیه دوستان هم از مزایای این سیستم فوق امنیتی خودرو با خبر باشند و از این تجربه استفاده کنند. شما هم این تجربه رو بدون بردن نامی از من منتشر کنید. ممنون از این تولید کننده درجه یک کشور، که ماشینم رو بهم برگردوند.

خاطرات مشتریان از استفاده از ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس سیم کارتی ماشین