ورود به پنل
  • ردیاب سایه/اینستاگرام
  • ردیاب سایه/کانال تلگرام
  • ردیاب سایه/صفحه فیسبوک

بهترین ردیاب خودرو

با داشتن امکان ردیابی کارمند ، به راحتی می‌توانید مسافت پیموده شده را با مدارک شخصی ثبت کنید یا ببینید در هنگام استفاده از خودرو شرکت، کارمند شما کجا می‌رود! سیستم های ردیاب خودرو را می‌توان به راحتی از دید راننده مخفی کرد. استفاده از ردیاب خودرو به کارفرمایان و مشاغل، این امکان را می دهد که اگر مشکوک به سوء استفاده‌ی احتمالی کارمندان از وسیله نقلیه شرکت باشند، بتوانند مطمئن شوند و اثبات کنند. ردیاب خودرو را می‌توان از یک خودرو به خودرو دیگر انتقال داد. قطع سفرهای غیرمجاز ، بیکار ماندن بیش از حد وسایل نقلیه و مدیریت نامناسب مسیر باعث می شود تا هزینه‌های شرکت، افزایش یابد. وقتی صحبت از بهترین ردیاب خودرو در بازار می شود ، بررسی ها نشان می‌دهد که ردیاب خودرو سایه ، به عنوان برند برتر شناخته می‌شود!

بهترین ردیاب خودرو باید علاوه بر داشتن سخت‌افزار با کیفیت، نرم‌افزار ایرانی و کاربرپسند، دارای پشتیبانی قوی نیز باشد که بسیاری از فروشندگان ردیاب خودرو در زمینه پشتیبانی بسیار ضعیف عمل می‌کنند. ما سعی کردیم با تولید صفر تا صد محصول از به روز رسانی‌ها و نرم‌افزارهای خارجی بی نیاز باشیم. به همین دلیل می‌توانید بهترین پشتیبانی را به مشتریان خود ارائه دهیم. شما می‌توانید راهنمای خرید بهترین ردیاب را از این صفحه مطالعه فرمائید.

ردیابی خودرو به صورت مخفیانه

فناوری ردیاب خودرو ساده ترین راهی است که می تواند سود، خدمات به مشتری و کارآیی کسب و کارها را بهبود ببخشد. فناوری ردیاب خودرو استفاده شده طی 10 سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. مدیریت ناوگان بزرگ، دیگر تنها مشاغلی نیستند که از ردیاب خودرو استفاده می کنند. شرکت هایی که از ردیاب خودرو استفاده می کنند عبارتند از:

آموزشگاه های آموزش رانندگی

گل فروشی ها

خدمات تحویل پیتزا

فروشگاه های مواد غذایی

شرکت های ساختمانی

خدمات تاکسی

شرکت های توزیع

و خیلی موارد دیگر...

ردیابی خودرو به صورت مخفیانه

ردیابی خودرو در لحظه

تصور کنید که در هر زمان و هر روز توانایی ردیابی خودرو را دارید. این همان چیزی است که فناوری ردیاب gps خودرو، در لحظه فراهم می کند و مزایای بسیار زیادی است. به عنوان مثال ، ردیاب خودرو در لحظه، می تواند به یک صاحب خودرو کمک کند در صورت سرقت آن وسیله نقلیه به سرعت ماشین یا کامیون را بازیابی کند، همچنین ردیاب خودرو به والدین این امکان را می‌دهند تا ابزاری برای نظارت بر رانندگی نوجوانان داشته باشند. مدیران شرکت‌هایی که وسایل نقلیه از دارایی های آن‌هاست، توانایی مدیریت ناوگان شرکت را در چند ثانیه دارند! .

ردیابی خودرو در لحظه

برنامه ردیاب خودرو رایگان

یکی از بهترین جنبه های استفاده از ردیاب وسایل نقلیه، این است که تمام داده های مکان به معنای واقعی کلمه در دستان کاربر است! این امر به این دلیل است که با استفاده از یک برنامه ردیاب خودرو رایگان که کاربران می توانند در تلفن همراه خود داشته باشند ، به داده های مکانی خودرو در لحظه، دسترسی داشته باشند! نگران نباشید ، برنامه ردیاب خودرو سایه را می‌توانید هم با گوشی‌های اندروید و هم آیفون استفاده کنید و ماشین را در لحظه ردیابی کنید! برنامه ردیاب خودرو حتی تاریخ فعالیتهای رانندگی را نیز ذخیره می کند تا کاربر بتواند به راحتی به زمان قبل برگردد تا ببیند خودروی او کجا بوده است! این ویژگی برای مشاغلی که می خواهند ببینند کارمندان در حال ماموریت، کجا هستند، بسیار مفید است. این ویژگی به مدیران این امکان را می دهد تا تعیین کنند که رانندگان در حال سوء استفاده از وسایل نقلیه شرکت نیستند یا رانندگی خطرناکی ندارند.

افرادی که نمی‌خواهند از برنامه ردیاب خودرو سایه استفاده کنند، می توانند از وب اپلیکیشن سایه استفاده کنند و با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور از همان امکانات برنامه ردیاب سایه، استفاده کنند.

برنامه ردیاب خودرو رایگان

دستگاه ردیاب خودرو در اتومبیل

یکی از سؤالات متداول در مورد استفاده از ردیاب های خودرو، مکان قرار دادن دستگاه ردیابی روی خودرو است. بسیاری از کاربران سوال می‌کنند که در چه مکانی از خودرو، دستگاه ردیاب را نصب می‌کنند. در پاسخ به این سوال باید گفت که هر نصاب با توجه به مدل خودرو، ردیاب را در مکان خاصی مخفی می‌کند و یک مکان مشخص برای آن وجود ندارد.

دستگاه ردیاب خودرو در اتومبیل
محصولات ردیاب خودرو ایرانی سایه

ردیاب خودرو ضد سرقت سایه

مدل : SY-101-R

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

اخطار خروج از محدوده مورد نظر

دارای باتری داخلی جهت برقرار ماندن ارتباط در صورت قطع برق خودرو

دزدگیر جی پی اس هوشمند سایه

مدل : SY-201-D

بستن و باز کردن درهای خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

آژیر کشیدن بر روی گوشی یا گوشی های مالک خودرو به محض باز شدن درها یا کاپوت

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

ردیاب خودرو سایه

ردیاب خودرو و ضرورت استفاده از آن

سوالی که مطرح می‌شود این است که کاربرد ردیاب خودرو چیست و چرا باید برای خرید ردیاب خوب ، هزینه یا بهتر است ... ...

مزیت استفاده از ردیاب خودرو نسبت به بیمه سرقت

هر وسیله ارزشمندی مانند خودرو که امروزه قیمت آن سرسام‌آور شده است، نیاز به مراقبت و نگهداری دارد....

راهنمای خرید بهترین ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس سیم کارتی

مهمترین موضوع خرید ردیاب و دزدگیر ردیاب‌ها، موضوع پشتیبانی ...

محصولات ردیاب خودرو سایه
محصولات ردیاب خودرو سایه

مشهد - شهرک صنعتی توس - پارک علم فناوری خراسان

تلفن های تماس شرکت سایه

10 200 051-354 پشتیبانی و فروش

28 250 051-354 پشتیبانی و فروش

47 57 051-3542 پشتیبانی و فروش

1007 508 0910 رئیس

2955 660 0937 مدیرعامل

5260 018 0912 مدیر فروش