ورود به پنل
  • ردیاب سایه/اینستاگرام
  • ردیاب سایه/کانال تلگرام
  • ردیاب سایه/صفحه فیسبوک
۶ دلیل مهم برای استفاده از ردیاب جی پی اس

۶ دلیل مهم برای استفاده از ردیاب جی پی اس

با پیشرفت تکنولوژی ، امروزه معمول است که هر بار شخصی از خانه خارج می شود ، به وسیله برخی از تجهیزات نظارت، کنترل شود. دوربین های امنیتی در پارکینگ ها تقریباً در هر مجموعه خرده فروشی و صنعتی فعال هستند و دوربین های مدار بسته اکنون در چراغ های قرمز اکثر کلان شهرها و جاده‌ها کار گذاشته شده‌اند. با وجود این واقعیت که اکثر مردم از شیوع دوربین های مداربسته مطلع هستند ، باز هم تمایلی به قبول ردیاب های GPS ندارند. با افزایش استفاده از سیستم های ردیاب در بین مصرف کنندگان ، مشاغل و سازمان های اجرای قانون، بسیاری از مردم دلیل افزایش تقاضا برای ردیاب های GPS را متوجه شده‌اند. در اینجا ۶ دلیل مهم برای استفاده از یک ردیاب GPS و برنامه های مرتبط با ردیابی خودرو آورده شده است!

۱. پیگیری مجرمان توسط پلیس

قاچاقچیان مواد مخدر ، سارقین مسلح و متخلفین جنسی این امر را می‌دانند که یکی از اصلی‌ترین کاربران سیستم های ردیابی GPS ، سازمان های اجرای قانون هستند. سازمان های اجرای قانون می توانند با دستیابی به حکم قانونی ، ردیاب خودرو را بر روی خودروی مظنون جنایتکار قرار دهند. بنابراین ، اگر قانون را نقض می کنید و احساس امنیت می کنید ، زیرا نمی بینید چراغ های چشمک زن قرمز، به عنوان یک پلیس عمل می‌کنند تا افراد بی‌قانون را به قانون بسپارند. بنابراین اگر شما قانون را نقض می کنید ، احتمالاً یک ردیاب پلیس در حال جمع آوری مدارک است تا شما را به عدالت برساند.

۲. ایمنی رانندگی نوجوانان

اگر اخیراً گواهی‌نامه رانندگی خود را دریافت کرده اید ، سیستم ردیابی خودرو می‌تواند وسیله نقلیه شما را رصد کند تا مطمئن شود از قوانین جاده پیروی می کنید. با ردیاب‌های خودرو می‌توانید روی نحوه رانندگی نوجوانان نظارت کنید، به خصوص درباره میزان سرعت آن‌ها، می‌توانید از ردیاب خودرو گزارش بگیرید. ناگفته نماند ، سوابق تاریخی که دستگاه ردیابی خودرو در اختیار دارد ، هر مکانی را که یک راننده نوجوان بازدید کرده است ، ثبت می کند. بنابراین اگر شما یک راننده نوجوان هستید ، بهتر است از قوانین جاده پیروی کنید و حقیقت را در مورد اینکه کجا می خواهید بروید، به والدین خود بگویید زیرا ردیاب های خودرو، تمام فعالیت های رانندگی شما و مسیرهای پیموده شده را ثبت می کنند!

۳ . مدیریت ناوگان

رانندگی با کامیون یا اتوبوس به معنای گذراندن بخش زیادی از زمان، در جاده است. چون رانندگان مدت زیادی با این وسایل نقلیه در سفر هستند ، دستگاه های ردیابی کامیون راهی آسان برای نظارت بر سفرهای رانندگان، اسناد مسافت پیموده شده، مسیرها و انواع گزارش برای کارفرما فراهم می کنند. کارفرمایان و صاحبان مشاغل اکنون با استفاده از سیستم های ردیاب خودرو GPS برای محاسبه مسافت پیموده شده ، سرعت و سوابق رانندگی دیگر به گفته‌های راننده تکیه نمی کنند. همچنین ، دسترسی سریع به مکان راننده و هرجایی که سفر کرده اند می تواند به کارفرمایان در بالابردن راندمان کاری رانندگان، کمک کند. مدیریت ناوگان اکنون یکی از محبوب‌ترین دلایلی است که شرکت ها از فناوری های مبتنی بر مکان استفاده می کنند.

۴. مدیریت شهری کارمندان

بسیاری از شهرهای کشور، برای نظارت بر وسایل نقلیه شهری و سایر وسایل حمل و نقل، برنامه های ردیابی خودرو را اتخاذ کرده اند. ادارات پلیس ، خدمات آتش نشانی و اتوبوس‌های شهری تنها تعداد معدودی از وسایل نقلیه شهری هستند که هم اکنون مجهز به سیستم ردیابی GPS هستند. فناوری ردیابی GPS ، بهبود مسیریابی ، اعزام و پاسخگویی به کارهای عمومی را آسان می کند.

۵. استقلال سالمندان را افزایش دهید

سالمندانی که دارای بیماری آلزایمر هستند، خطرات زیادی در کمین آن‌ها است. این دلیلی است که بسیاری از خانواده های افراد سالمند برای تأمین امنیت، برای خرید ردیاب های GPS سرمایه گذاری می‌کنند. دستگاه های ردیابی سالمندان این امکان را برای خانواده ها فراهم می کنند که تعیین کنند مادربزرگ یا پدربزرگ در حین رانندگی گم شده اند یا اینکه وسیله نقلیه را با سرعت بسیار خطرناکی اداره می کنند. آن‌ها در هر زمانی و هر کجا که باشند می‌توان از موقعیت مکانی آن‌ها مطلع شوند.

۶. پیشگیری از سرقت خودرو

یکی از محبوب ترین دلایل استفاده از ردیاب های GPS جلوگیری از سرقت خودرو است. هر کسی نگران این است که وسیله نقلیه او ممکن است هدف سرقت باشد.

چگونه ردیاب GPS در لحظه، کار می کند؟

برای توصیف روند نظارت بر وسیله نقلیه هنگام حرکت از مکانی به مکان دیگر، از فناوری سیستم ردیابی GPS در لحظه استفاده می شود. مشاغل و مصرف کنندگان از GPS لحظه‌ای برای بهبود کارآیی ، نظارت بر دارایی یا هر کدام از ۶ دلیل مهم بالا، استفاده می کنند. اگرچه ردیاب های GPS از قبیل ردیاب سایه از محبوبیت چشمگیری در سال‌های گذشته برخوردار شده است ، اما بسیاری از مردم درک ساده ای از عملکرد ردیابی GPS در لحظه را ندارند. آنها اغلب سؤالات زیادی در این مورد می‌پرسند، از قبیل:

ردیابی GPS در لحظه چیست؟

تفاوت بین ردیابی GPS و مسیریابی چیست؟

فناوری سیستم ردیابی GPS شبیه به فناوری مسیریابی است ، اما در عین حال تفاوت قابل توجهی دارد. دستگاه های مسیریابی GPS با این هدف ساخته شدند که رانندگان را به نوبه خود راهنمایی کرده و مسیرهای کوتاه را در مناطق ناآشنا فراهم کند. از طرف دیگر ، ردیاب های GPS دارای آنتن با کیفیت بهتر هستند تا درون خودرو کاربر مخفی شوند. بنابراین کاربر می تواند مسیرهای پیموده شده و سایر فعالیتهای با ارزش رانندگی را مخفیانه ثبت کند. دلایل محبوب برای ردیابی GPS عبارتند از:

ردیابی نوجوانان

پیگیری دارایی

ردیابی خودرو

ردیابی شخصی GPS

بازیابی سرقت خودرو

اجرای قانون

محبوب ترین شکل ردیابی GPS ، ردیابی در لحظه است. ردیابی در لحظه زمانی است که یک دستگاه ردیاب GPS موقعیت ، مکان ، تاریخ ، زمان و غیره را با استفاده از سیستم GPS ثبت می کند. اطلاعات بسیار دقیق ضبط شده به حافظه داخلی دستگاه GPS و سپس از طریق یک شبکه سلولی به سرور منتقل می شود که در آن کاربران می توانند به داده های GPS ، از طریق رایانه دسترسی پیدا کنند. کاربر قادر است هر مکانی که وسیله نقلیه در آن لحظه مشاهده کرده است را مشاهده کند. از آنجا که کاربر در هر لحظه و همانطور که در حال ضبط است ، قادر به دسترسی به داده ردیاب GPS است از آن به عنوان ردیابی در لحظه، یاد می کنند.

ردیاب خودرو سایه یکی از محبوب ترین دستگاه های ردیابی لحظه‌ای در سال‌های اخیر است.

آینده ردیاب GPS

در آینده ، تقریباً همه اتومبیل ها به قابلیت پیمایش و نوعی سیستم ردیابی GPS لحظه‌ای مجهز خواهند شد. بازار ردیابی GPS در حال رشد است.

محصولات ردیاب خودرو ایرانی سایه

ردیاب خودرو ضد سرقت سایه

مدل : SY-101-R

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

اخطار خروج از محدوده مورد نظر

دارای باتری داخلی جهت برقرار ماندن ارتباط در صورت قطع برق خودرو

دزدگیر جی پی اس هوشمند سایه

مدل : SY-201-D

بستن و باز کردن درهای خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

آژیر کشیدن بر روی گوشی یا گوشی های مالک خودرو به محض باز شدن درها یا کاپوت

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

ردیاب خودرو سایه

ردیاب خودرو و ضرورت استفاده از آن

سوالی که مطرح می‌شود این است که کاربرد ردیاب خودرو چیست و چرا باید برای خرید ردیاب خوب ، هزینه یا بهتر است ... ...

مزیت استفاده از ردیاب خودرو نسبت به بیمه سرقت

هر وسیله ارزشمندی مانند خودرو که امروزه قیمت آن سرسام‌آور شده است، نیاز به مراقبت و نگهداری دارد....

راهنمای خرید بهترین ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس سیم کارتی

مهمترین موضوع خرید ردیاب و دزدگیر ردیاب‌ها، موضوع پشتیبانی ...

محصولات ردیاب خودرو سایه
محصولات ردیاب خودرو سایه

مشهد - شهرک صنعتی توس - پارک علم فناوری خراسان

تلفن های تماس شرکت سایه

10 200 051-354 پشتیبانی و فروش

28 250 051-354 پشتیبانی و فروش

47 57 051-3542 پشتیبانی و فروش

1007 508 0910 رئیس

2955 660 0937 مدیرعامل

5260 018 0912 مدیر فروش