ورود به پنل
  • ردیاب سایه/اینستاگرام
  • ردیاب سایه/کانال تلگرام
  • ردیاب سایه/صفحه فیسبوک
ردیابی هواپیما چگونه کار می‌کند؟

کاربرد ردیاب خودرو در تجارت اجاره اتومبیل

اجاره خودرو تجارت بزرگی است. افراد زیادی هستند که خودرو خود را در فرودگاه و اطراف آن که تقاضای زیادی برای اجاره کوتاه مدت وجود دارد، اجاره می‌دهند. با این تقاضای زیاد ، شما به عنوان کسی که می‌خواهید خودرو خود را به شرکت کرایه اتومبیل بسپارید، بعد از اینکه خودرو به همراه مدارک آن را به مشتری تحویل می‌دهید، چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که خودرو به سرقت نرود؟ و حتی به عنوان یک شرکت کرایه اتومبیل ، اطمینان حاصل کنید که وسایل نقلیه شما توسط مشتریان سرقت نمی شود؟ اجاره دارایی هایی از قبیل اتومبیل و کامیون می تواند یک تجارت بسیار سودآور باشد ، اما صاحبان این کسب و کار مدام باید نگران سرقت خودرو داشته باشند. شرکت های اجاره ای نیاز به سیستمی دارند که بتوانند در صورت سرقت ، سوء استفاده یا حتی تصادف بر دارایی های خود نظارت کنند. بهترین راه حل سیستم ردیاب خودرو است.

با دستگاه های ردیاب خودرو می توانید محدوده مجاز و غیر مجاز را برای ناوگان اتومبیل خود مشخص و تنظیم کنید. دستگاه ردیاب خودرو کوچک ، مفید ، دارای نصب آسان هستند و کسی از نصب آن روی خودرو مطلع نمی‌شود. بیایید نگاهی بیندازیم که دستگاههای ردیاب خودرو چگونه به شرکتهای کرایه اتومبیل کمک می کنند. ردیاب خودرو علاوه بر اینکه می تواند از این تصادفات جلوگیری کند بلکه محل حادثه را نیز می تواند با سرعت بیشتری کشف کند و باعث تسریع در عملیات نجات می شود.

مزیت‌های استفاده از ردیاب خودرو در خودروهای کرایه‌ای

دستگاه های ردیاب خودرو به شما کمک می کنند وسایل نقلیه را به صورت لحظه‌ای ردیابی کنید که نه تنها به ارزیابی و تشخیص مکان وسایل نقلیه بلکه وضعیت وسیله نقلیه نیز کمک می کند.

داشتن اطلاعات بیشتر باعث قدرت بیشتر می‌شود. ردیاب خودرو مکان دقیق ماشین را در لحظه تعیین می کنند و داده ها را از طریق ماهواره یا شبکه تلفن همراه ارسال می کنند. این اطلاعات به طور مداوم به سرور مرکزی منتقل می شود و در هر زمان قابل بازیابی است.

با دسترسی مستمر به این داده ها ، می توانید گزارش‌های دقیق را کنترل کنید. در صورت تأخیر در پس دادن خودرو ، با رانندگان ارتباط برقرار کرده و به او گوشزد کنید که زمان استفاده از خودرو رو به اتمام است و باید خودرو را برگرداند.

با ردیاب خودرو از سرقت جلوگیری کنید. شما به عنوان یک شرکت اجاره ای همیشه با خطر سرقت خودرو از طرف افراد خارجی و مشتریان خود مواجه خواهید شد. این مورد برای اتومبیل های اسپرت و گران قیمت نگران کننده تر است. ایجاد هشدارهای سفارشی ، تنظیم محدوده های جغرافیایی ، خاموش کردن خودرو می‌تواند به شما کمک کند.

اگر وسیله نقلیه خارج از یک منطقه جغرافیایی تعیین شده، خارج شود بلافاصله اخطار دریافت می کنید و می‌توانید خودرو را خاموش کنید.

می‌توانید در صورت خراب شدن وسیله نقلیه ، هشدارهایی دریافت کنید که به شما امکان می دهد بلافاصله خودرو یدک‌کش را ارسال کنید. این ویژگی اضافی باعث بهبود چهره و شهرت شرکت شما می شود.

ردیاب خودرو نصب بسیار ساده ای دارد و نيازي به نيروي حرفه‌ای براي نصب يا نگهداري ندارد.

اگر شرکت کرایه اتومبیل دارید یا می‌خواهید خودرو خود را برای کار به دیگران بدهید، می‌توانید با خیال راحت ردیاب خودرو یا دزدگیر جی پی اس سایه را نصب کنید و علاوه بر امنیت کامل خودرو، کنترل دقیقی روی خودرو داشته باشید.

محصولات ردیاب خودرو ایرانی سایه

ردیاب خودرو ضد سرقت سایه

مدل : SY-101-R

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

اخطار خروج از محدوده مورد نظر

دارای باتری داخلی جهت برقرار ماندن ارتباط در صورت قطع برق خودرو

دزدگیر جی پی اس هوشمند سایه

مدل : SY-201-D

بستن و باز کردن درهای خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

آژیر کشیدن بر روی گوشی یا گوشی های مالک خودرو به محض باز شدن درها یا کاپوت

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

ردیاب خودرو سایه

استفاده از ردیاب جی پی اس در هواپیما

ردیاب های هواپیما جزئیات دقیق موقعیت مکانی را ارائه می دهند ...

استفاده از ردیاب در ماشین‌آلات کشاورزی

از آنجایی که تجهیزات کشاورزی بسیار گران قیمت است، برای جلوگیری...

محصولات ردیاب خودرو سایه
محصولات ردیاب خودرو سایه

مشهد - شهرک صنعتی توس - پارک علم فناوری خراسان

تلفن های تماس شرکت سایه

10 200 051-354

28 250 051-354

47 57 051-3542

1007 508 0910

6839 123 0915