ورود به پنل
  • ردیاب سایه/اینستاگرام
  • ردیاب سایه/کانال تلگرام
  • ردیاب سایه/صفحه فیسبوک

کاربرد ردیاب خودرو در مشاغل مختلف

ردیاب، وسیله‌ای کوچک است که به کمک آن می‌توان وسایل نقلیه و هر چیزی که دارای قدرت تحرک است، را ردیابی کنید. علاوه بر اینکه افراد برای امنیت خودروهای شخصی خود می‌توانند از ردیاب خودرو استفاده کنند، می‌توان در مشاغل مختلف از جمله صنعت اجاره اتومبیل، در خودروهای سازمانی و در ماشین‌آلات کشاورزی نیز استفاده کرد که از کاربردهای ردیاب خودرو در مشاغل مختلف است.

کاربرد ردیاب خودرو در تجارت اجاره اتومبیل

اجاره خودرو تجارت بزرگی است. افراد زیادی هستند که خودرو خود را در فرودگاه و اطراف آن که تقاضای زیادی برای اجاره کوتاه مدت وجود دارد، اجاره می‌دهند. با این تقاضای زیاد ، شما به عنوان کسی که می‌خواهید خودرو خود را به شرکت کرایه اتومبیل بسپارید، بعد از اینکه خودرو به همراه مدارک آن را به مشتری تحویل می‌دهید، چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که خودرو به سرقت نرود؟ و حتی به عنوان یک شرکت کرایه اتومبیل ، اطمینان حاصل کنید که وسایل نقلیه شما توسط مشتریان سرقت نمی شود؟ اجاره دارایی هایی از قبیل اتومبیل و کامیون می تواند یک تجارت بسیار سودآور باشد ، اما صاحبان این کسب و کار مدام باید نگران سرقت خودرو داشته باشند. شرکت های اجاره ای نیاز به سیستمی دارند که بتوانند در صورت سرقت ، سوء استفاده یا حتی تصادف بر دارایی های خود نظارت کنند. بهترین راه حل سیستم ردیاب خودرو است.

با دستگاه های ردیاب خودرو می توانید محدوده مجاز و غیر مجاز را برای ناوگان اتومبیل خود مشخص و تنظیم کنید. دستگاه ردیاب خودرو کوچک ، مفید ، دارای نصب آسان هستند و کسی از نصب آن روی خودرو مطلع نمی‌شود. بیایید نگاهی بیندازیم که دستگاههای ردیاب خودرو چگونه به شرکتهای کرایه اتومبیل کمک می کنند. ردیاب خودرو علاوه بر اینکه می تواند از این تصادفات جلوگیری کند بلکه محل حادثه را نیز می تواند با سرعت بیشتری کشف کند و باعث تسریع در عملیات نجات می شود

کاربرد ردیاب خودرو در تجارت اجاره اتومبیل

مزیت‌های استفاده از ردیاب خودرو در خودروهای کرایه‌ای

دستگاه های ردیاب خودرو به شما کمک می کنند وسایل نقلیه را به صورت لحظه‌ای ردیابی کنید که نه تنها به ارزیابی و تشخیص مکان وسایل نقلیه بلکه وضعیت وسیله نقلیه نیز کمک می کند.

داشتن اطلاعات بیشتر باعث قدرت بیشتر می‌شود. ردیاب خودرو مکان دقیق ماشین را در لحظه تعیین می کنند و داده ها را از طریق ماهواره یا شبکه تلفن همراه ارسال می کنند. این اطلاعات به طور مداوم به سرور مرکزی منتقل می شود و در هر زمان قابل بازیابی است.

با دسترسی مستمر به این داده ها ، می توانید گزارش‌های دقیق را کنترل کنید. در صورت تأخیر در پس دادن خودرو ، با رانندگان ارتباط برقرار کرده و به او گوشزد کنید که زمان استفاده از خودرو رو به اتمام است و باید خودرو را برگرداند.

با ردیاب خودرو از سرقت جلوگیری کنید. شما به عنوان یک شرکت اجاره ای همیشه با خطر سرقت خودرو از طرف افراد خارجی و مشتریان خود مواجه خواهید شد. این مورد برای اتومبیل های اسپرت و گران قیمت نگران کننده تر است. ایجاد هشدارهای سفارشی ، تنظیم محدوده های جغرافیایی ، خاموش کردن خودرو می‌تواند به شما کمک کند.

اگر وسیله نقلیه خارج از یک منطقه جغرافیایی تعیین شده، خارج شود بلافاصله اخطار دریافت می کنید و می‌توانید خودرو را خاموش کنید.

می‌توانید در صورت خراب شدن وسیله نقلیه ، هشدارهایی دریافت کنید که به شما امکان می دهد بلافاصله خودرو یدک‌کش را ارسال کنید. این ویژگی اضافی باعث بهبود چهره و شهرت شرکت شما می شود.

ردیاب خودرو نصب بسیار ساده ای دارد و نيازي به نيروي حرفه‌ای براي نصب يا نگهداري ندارد.

اگر شرکت کرایه اتومبیل دارید یا می‌خواهید خودرو خود را برای کار به دیگران بدهید، می‌توانید با خیال راحت ردیاب خودرو یا دزدگیر جی پی اس سایه را نصب کنید و علاوه بر امنیت کامل خودرو، کنترل دقیقی روی خودرو داشته باشید.

استفاده از ردیاب خودرو در خودروهای دولتی

سازمان‌ها برای خدمات بهتر به مردم، نیاز بیشتری به وسایل نقلیه احساس می‌کنند. اما با توجه به محدودیت‌های بودجه، مدیران سازمان ها می‌توانند از کارشناسان مدیریت ناوگان مشاوره بگیرند و راهی را پیدا کنند که علاوه بر خدمات رسانی بهتر، هزینه‌ها را نیز به حداقل برسانند. کاهش این هزینه‌ها برای مدیران بسیار حیاتی است. نظارت بر خودروهای دولتی به ویژه زمانی که تعداد آن‌ها زیاد است، یک چالش واقعی محسوب می‌شود. با این حال نظارت وسایل نقلیه دولتی، حتی اگر تعداد آن‌ها زیاد باشد، با استفاده از ردیاب خودرو به راحتی امکان پذیر است. مدیران سازمانی که از ردیاب سایه برای خودروهای سازمانی خود استفاده کردند علت استفاده را ۱- کنترل و نظارت بر کارمندان ۲- برنامه ریزی بهتر برای ماموریت‌های دولتی، عنوان کردند.

استفاده از ردیاب خودرو در خودروهای دولتی

۱- کنترل و نظارت بر کارمندان

مدیر محترم می‌تواند با یک نگاه، موقعیت کل ناوگان سازمان را روی نقشه مشاهده کند و گزارش‌های دقیقی از هر راننده را دریافت کند. گزارش‌هایی مانند مسیرهای طی شده توسط راننده، مدت توقف خودروها و سرعت در تمام مسیر طی شده.

وقتی یک مدیر می‌تواند به شکل دقیق کارمندان خود را ردیابی کند، کارمندان سازمان نیز بیشتر احساس مسئولیت می‌کنند و در نحوه رانندگی و استفاده غیرمجاز از خودرو بیشتر دقت می‌کنند. کارمندان در هنگام انجام ماموریت ها، توقف‌ها و به طور کلی هدر دادن زمان کاری نیز بیشتر دقت می‌کنند زیرا می‌دانند در هر لحظه امکان گزارش وجود دارد و او باید پاسخگو باشد. شما با این ردیابی می‌توانید زمان واقعی را که کارمندان برای انجام یک ماموریت یا یک کار خاص می‌گذرانند را پیگیری کنیدو مطمئن شوید که کارها به موقع انجام شده‌اند و از اضافه کاری غیرضروری خودداری می‌شود.

۲- برنامه ریزی بهتر برای ماموریت‌های دولتی

اما غیر از نظارت، هدف دیگر برنامه‌ریزی برای ماموریت‌ها است که مدیر می‌تواند با نگاه به موقعیت تمامی ناوگان، برنامه‌ریزی بهتری برای اینکه کدام وسیله نقلیه را به ماموریت بفرستد که نزدیک‌ترین موقعیت را نسبت به محل ماموریت دارد. این موضوع به افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند و می‌تواند به شما کمک کند تا مسیری را انتخاب کنید که باعث زمان سفر و هزینه سوخت شود.

همه‌ی این‌ها با فناوری ردیاب خودرو سایه قابل دستیابی است. تعداد وسایل نقلیه سازمان شما مهم نیست و می‌توانید روی هر تعداد خودرو ردیاب نصب کنید و ردیابی را انجام دهید. اگر مالک تمامی ردیاب‌ها، یک نفر مشخص شود، این نفر به عنوان مدیر می‌تواند تمای ناوگان را در یک نقشه نظارت کند و گزارش بگیرد. با استفاده از ردیاب خودرو سایه به شما اطمینان می‌دهیم که با قیمت مناسب و کیفیت عالی و صادراتی از امکانات ردیاب استفاده کنید.

استفاده از ردیاب خودرو در آمبولانس‌های بیمارستانی

بیمارستان‌ها برای ردیابی آمبولانس‌های خود از ردیاب خودرو استفاده می‌کنند. آمبولانس‌ها ابزاری مهم برای کمک به بیماران در مواقع اضطراری هستند و کمک های مهمی را برای نجات جان بیماران انجام می‌دهند. این وسایل نقلیه، به معنای واقعی یک مینی بیمارستان هستند که مجهز به ابزارهای مراقبت پزشکی هستند که برای معالجه بیماران در محل، طراحی شده‌اند. در این شغل، هر ثانیه‌ی آن می‌تواند بسیار حیاتی باشد و با توجه به اینکه رانندگان آمبولانس و پرسنل آن بین ۸ تا ۱۰ ساعت در روز در حال فعالیت هستند، متاسفانه حتی افراد قابل اعتماد نیز بعد از مدتی می‌توانند درگیر عادت‌هایی شوند که به خط انتهایی بیمارستان آسیب برسانند و حتی بدتر از آن می‌توانند با تاخیر در پاسخگویی، باعث مرگ یک نفر شوند. به همین دلیل است که شرکت‌های ارائه دهنده آمبولانس‌ها، که دربرابر بیمارستان‌ها برای خدمات‌رسانی، مسئول هستند، به نصب ردیاب در آمبولانس‌ها روی آورده‌اند تا راه‌حلی برای مدیریت ناوگان آمبولانس فراهم کنند.

استفاده از ردیاب خودرو در آمبولانس‌های بیمارستانی

پیگیری آمبولانس با ردیاب خودرو

این دستگاه که برای ردیابی رانندگان آمبولانس‌ها استفاده می‌شود، اطلاعات مفیدی را می‌تواند برای شرکت مسئول فراهم آورد. گزارش‌های دقیقی از سرعت، توقف‌ها و مسیرهای پیموده شده به همراه زمان طی شده را ارائه می‌دهد. تمام این گزارش‌های به صورت لحظه‌ای می‌تواند در اختیار مدیر شرکت قرار بگیرند. حتی اگر راننده از محدوده‌‌ای که باید در آن باشد خارج شود، می‌تواند به مسئول مربوطه هشدار دهد. آن چیزی که برای مدیران بسیار مهم است، این است که می‌توانند کل ناوگان آمبولانس خود را به صورت همزمان روی نقشه مشاهده و ردیابی کنند و این اطلاعات روی سرور ذخیره می‌شوند.

ردیابی آمبولانس باعث کاهش هزینه و افزایش بهره وری می شود

دلایل بسیاری برای سرمایه‌گذاری در استفاده از ردیاب خودرو، برای آمبولانس‌ها، وجود دارد اما یکی از دلایل اصلی این است که نصب ردیاب خودرو در آمبولانس، هزینه‌ها را کاهش می‌دهد. گزارش‌هایی که حتی نحوه رانندگی راننده، سرعت، میزان توقف‌ها را ارائه می‌دهند، می‌توانند کمک کننده باشند. نحوه رانندگی راننده با آمبولانس می‌تواند در طول عمر این خودروها تاثیر مسقیم داشته باشد. اما مهتر برای شرکت این است که در هنگام فراخوان آمبولانس، با مشاهده‌ی تمامی ناوگان خود بر روی نقشه، نزدیک‌ترین آمبولانس به محل حادثه را اعزام کند تا زمان پاسخگویی را کاهش و راندمان مسیر طی شده را افزایش دهند و اطمینان حاصل کنند که نزدیکترین آمبولانس در این زمینه به اورژانس پاسخ می دهد.

آیا می توانید یک آمبولانس را ردیابی کنید؟

در حرفه پزشکی ، یک دقیقه می تواند به معنای همه چیز باشد ، به همین دلیل است که فناوری ردیابی لحظه‌ای یک ابزار لازم برای آمبولانس های مدرن است. راه حل های ردیابی آنلاین می تواند به آمبولانس ها کمک کند که به سرعت در صحنه تصادف حاضر شوند. پزشکان می توانند داده های آنلاین ردیابی GPS را تماشا کرده و در صورت مراجعه بیمار به بیمارستان ، آماده باشند.

هنگامی که یک سیستم ردیاب خودرو سایه در یک وسیله نقلیه قرار می گیرد، داده های ردیابی آنلاین را می توان هر 10 ثانیه مشاهده کرد. داده ها را می توان بطور لحظه‌ای برای نظارت مشاهده کرد. سرعت خودرو، مسیرهای طی شده و انواع هشدارها را برای شما فراهم می‌کند. دستگاه های ردیابی GPS به بیمارستان ها اجازه می دهد تا محل دقیق ناوگان آمبولانس را بدانند. این کمک می کند تا کارمندان بیمارستان قبل از رسیدن بیمار، آماده شوند.

مجهز کردن آمبولانس به ردیاب خودرو

دستگاه های ردیاب خودرو قطعاً یکی از کاربردی ترین ابزارهایی است که بسیاری از آمبولانس ها در سراسر جهان برای مدرن سازی بهتر آمبولانس ها از آن استفاده کرده اند. تلاشهای نوسازی که در آمبولانس ها در سراسر جهان انجام می گیرند ، بخشی از یک هدف کلی برای پایان دادن به تمام تلفات ناشی از تصادفات است. اگر هنگام ورود آمبولانس به محل حادثه، به فرد کمک شود ، باید تمام اقدامات انجام شود تا اطمینان حاصل شود که خدمات اورژانس از تمام منابع مورد نیاز برای انجام کار برخوردار هستند.

استفاده از ردیاب خودرو در ماشین آلات کشاورزی

کشاورزی قدیمی ترین صنعت شناخته شده برای بشر است و دانش و فنون مختلفی در آن وجود دارد. این دانش و فناوری ها توانسته اند تلاش های کشاورز را به طور چشمگیری، ساده کنند.

سیستم های ردیابی GPS تجهیزات کشاورزی، یکی از آن نوآوری هایی است که مزیای فراوانی برای کشاورز به ارمغان آورده است. توانایی این فناوری، خدمات پیشرفته‌ای مانند مدیریت آب ، نظارت بر عملکرد ، راهنمایی ردیف و غیره را ارائه می‌دهد که استفاده از این فناوری برای کشاورزان بسیار جذاب است. مزایای استفاده از ردیابGPS در تجهیزات کشاورزی به شرح زیر است:

استفاده از ردیاب خودرو در ماشین آلات کشاورزی

چرا بهتر است در ماشین آلات کشاورزی از ردیاب استفاده کنید؟

از از آنجایی که تجهیزات کشاورزی بسیار گران قیمت است، اکثر کشاورزان قدرت خرید ماشین‌آلات کشاورزی را ندارند و مجبور هستند از شرکت هایی که این تجهیزات را اجاره می‌دهند، ماشین آلات مورد نیاز خود را اجاره کنند. برای جلوگیری از سرقت این ماشین آلات گران قیمت از ردیاب GPS استفاده می‌کنند. ردیابی لحظه‌ای تراکتور از راه دور به کشاورز این امکان را می‌دهد که در هنگام سرقت روی گوشی او هشدارهایی اعلام شود و او را با خبر کند.

اینکه کشاورزان روی یک خط مستقیم در هر ردیف بذرها را بپاشند، باعث می‌شود از کل مزرعه، استفاده بهینه‌تری شود، برای این منظور نیز می‌توان از ردیاب GPS کمک گرفت.

نرم‌افزارهایی برای مدیریت اطلاعات در کشاورزی وجود دارد که می‌تواند در مدیریت آب، نقشه‌برداری و غیره از آن استفاده کرد. ردیابی تجهیزات کشاورزی می‌تواند اطلاعات درستی را به این نرم‌افزارها ارائه دهد تا بتواند دقیق‌تر از این ماژول‌های مدیریتی استفاده کند.

در کارهای طولانی مدت کشاورزان می‌توانند با استفاده از ردیاب GPS، موقعیت مکان قبلی را ذخیره کنند تا دفعه بعد از همان مکان، کار را شروع کنند. این باعث می‌شود، تکرر کار در مزرعه کاهش یابد و تلاش‌های کشاورز را بهینه می‌کند.

ردیابی دقیق تجهیزات، این قابلیت را دارد که مزرعه را به شبکه های مختلف تقسیم کرده و اطلاعات مربوط به هر شبکه ذخیره شود و کشاورز می‌تواند با تمرکز روی هر شبکه، بهره‌وری را بالا ببرد.

از ردیابی GPS می‌توان برای مشخص کردن دقیق مکان لوله‌های قطره‌ای و هدایت تراکتور نیز استفاده کرد.

اگر شرکت اجاره تجهیزات کشاورزی دارید و یا خود دارای ماشین‌آلات کشاورزی هستید می‌توانید با خیال راحت ردیاب خودرو سایه را نصب کنید و علاوه بر امنیت کامل ، کنترل دقیقی روی ماشین‌آلات کشاورزی خود داشته باشید.

محصولات ردیاب خودرو ایرانی سایه

ردیاب خودرو ضد سرقت سایه

مدل : SY-101-R

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

اخطار خروج از محدوده مورد نظر

دارای باتری داخلی جهت برقرار ماندن ارتباط در صورت قطع برق خودرو

دزدگیر جی پی اس هوشمند سایه

مدل : SY-201-D

بستن و باز کردن درهای خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

آژیر کشیدن بر روی گوشی یا گوشی های مالک خودرو به محض باز شدن درها یا کاپوت

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

ردیاب خودرو سایه

ردیاب خودرو و ضرورت استفاده از آن

سوالی که مطرح می‌شود این است که کاربرد ردیاب خودرو چیست و چرا باید برای خرید ردیاب خوب ، هزینه یا بهتر است ... ...

مزیت استفاده از ردیاب خودرو نسبت به بیمه سرقت

هر وسیله ارزشمندی مانند خودرو که امروزه قیمت آن سرسام‌آور شده است، نیاز به مراقبت و نگهداری دارد....

راهنمای خرید بهترین ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس سیم کارتی

مهمترین موضوع خرید ردیاب و دزدگیر ردیاب‌ها، موضوع پشتیبانی ...

محصولات ردیاب خودرو سایه
محصولات ردیاب خودرو سایه

مشهد - شهرک صنعتی توس - پارک علم فناوری خراسان

تلفن های تماس شرکت سایه

10 200 051-354 پشتیبانی و فروش

28 250 051-354 پشتیبانی و فروش

47 57 051-3542 پشتیبانی و فروش

1007 508 0910 رئیس

2955 660 0937 مدیرعامل

5260 018 0912 مدیر فروش