ورود به پنل
  • ردیاب سایه/اینستاگرام
  • ردیاب سایه/کانال تلگرام
  • ردیاب سایه/صفحه فیسبوک
مزیت استفاده از ردیاب خودرو نسبت به بیمه سرقت

مزیت استفاده از ردیاب خودرو نسبت به بیمه سرقت

هر وسیله ارزشمندی مانند خودرو که امروزه قیمت آن سرسام‌آور شده است، نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. یکی از نگرانی‌های هر شخصی که دارای خودرو است چه خارجی و چه ایرانی، مراقبت در برابر سرقت است. واقعا اگر خودروی ما به سرقت رود باید چه‌کاری انجام داد؟ چگونه این نگرانی را برطرف کنیم؟


ابتدا شما را با بیمه سرقت خودرو و شرایط آن آشنا می‌کنیم و سپس استفاده از بیمه سرقت را با مزیت‌های استفاده از ردیاب خودرو مقایسه می‌کنیم. باید از ردیاب خودرو استفاده کنیم یا خودرو را بیمه سرقت کنیم؟

بیمه سرقت خودرو

بیمه سرقت، زیر مجموعه‌ بیمه بدنه است. بیمه بدنه خودرو مانند بیمه شخص ثالث اجباری نیست. بابت اضافه کردن هر یک از پوشش‌های اضافی به بیمه بدنه خودرو خود باید هزینه جداگانه‌ای پرداخت کرد.

بیمه بدنه خودرو شامل سه پوشش اصلی است که بیمه سرقت، بخشی از آن است. بیمه سرقت، مربوط به سرقت خودرو است. به این منظور که اگر ماشین شما سرقت شود و خودرو دارای بیمه بدنه باشد، خسارت سرقت، تنها تا ۸۰ درصد ارزش خودرو، پرداخت می‌شود و۲۰ درصد از ارزش خودروی شما به‌عنوان فرانشیز کم می‌شود.

شرکت‌های بیمه در زمان پرداخت هزینه خودرو مسروقه‌ی شما شرط و شروطی دارند که خوب است قبل از اینکه خودرو خود را بیمه سرقت کنید، از آن‌ها مطلع باشید. اگر شما تا قبل از سرقت ماشین خود از بیمه بدنه خودرو در طول یک سال استفاده نکرده باشید برای سرقت تنها ۸۰ درصد ارزش خودرو به شما پرداخت می‌شود. اما اگر شما قبل از سرقت خودرو از بیمه بدنه خودرو استفاده کرده باشید شرکت بیمه ۷۰ درصد ارزش خودرو را به شما پرداخت می‌کند و ۳۰ درصد آن به‌عنوان فرانشیز کم می‌شود!!

 بیمه سرقت  خودرو


حالا این سوال مطرح می‌شود که شرکت بیمه در صورت سرقت خودرو چگونه خسارت را پرداخت می‌کند؟

نحوه پرداخت خسارت در بیمه سرقت خودرو

نحوه پرداخت خسارت در بیمه سرقت خودرو


اگر خودروی شما به سرقت برود و بیمه بدنه داشته باشد، در یک بازه‌ی سه ماه و به فاصله 45 روز، باید دو بار خودروی شما در روزنامه آگهی شود. اگر در طول این سه ماه، خودروی شما پیدا نشود سند ماشین شما به نام شرکت بیمه می‌شود. پس‌از آن شرکت بیمه خسارت خودروی شما را تا سقف 80 درصد ارزش ماشین، به شما پرداخت می‌کند و 20 درصد ارزش خودرو به‌عنوان فرانشیز کم می‌شود. اگر خودروی شما در این بازه‌ی 3 ماهه پیدا شود و خسارت دیده باشد بیمه فقط خسارت خودروی شما را پرداخت می‌کند. در ضمن بیمه سرقت شامل سرقت لوازم‌های مربوط به خودرو، نیست برای مثال اگر خودرو شما دارای امکاناتی باشد که قبل از سرقت خود، آن‌ها را خریداری کرده بودید، بیمه آن‌ها را نادیده می‌گیرد و برای بیمه لوازم‌های خودرو به طور جداگانه باید سالانه پول پرداخت کنید.

مقایسه استفاده از ردیاب برای امنیت خودرو به جای خرید بیمه سرقت خودرو


با توجه به شرایطی که شرکت‌های بیمه برای سرقت خودرو می‌گذارند و نحوه پرداخت خسارت خودرو طولانی است و نیز تمامی هزینه خسارت خودروی مسروقه را پرداخت نمی‌کنند، استفاده از ردیاب خودرو راهی بسیار منطقی‌تر و مقرون به صرفه‌تر برای تامین امنیت خودرو است.

مزیت‌های زیادی در استفاده از ردیاب خودرو وجود دارد:

مقایسه استفاده از ردیاب خودرو برای امنیت خودرو به جای خرید بیمه سرقت خودرو

شما برای خرید ردیاب خودرو فقط یک‌بار هزینه می‌کنید ولی برای بیمه سرقت هر سال باید هزینه بیمه را پرداخت کنید.

با استفاده از ردیاب خودرو شما جلوی سرقت خودرو خود را می‌گیرید و اگر هم سارق توانست خودرو را سرقت کند، به راحتی با دادن موقعیت خودرو به پلیس و خاموش‌کردن آن در سرعت زیر ۳۰ کیلومتر با گوشی موبایل خود می‌توانید خودرو را سریع پیدا کنید و سارق دستگیر می‌شود و شما حتی اگر سارق لوازمی از خودرو را برداشته باشد می‌توانید آن‌ها را پس بگیرید.

همان‌طور که ذکر شد اگر خودرو سرقت شود شما تا ۳ ماه باید برای پیدا شدن خودرو صبر کنید و بعد از این سه ماه هم اگر خودرو پیدا نشد نهایتا تا ۸۰ درصد از ارزش خودرو شما توسط بیمه پرداخت می‌شوید و بعد از سه ماه باید یک ماشین مدل پائین‌تر از خودرو مسروقه‌ی خود تهیه کنید. در صورتی که با نصب ردیاب، خودرو خود را حداکثر یک روزه می‌توانید پس بگیرید.

شما با ردیاب خودرو، خودتان امنیت خودرو را تامین می‌کنید و برای تامین امنیت به شرکت‌هایی مانند شرکت‌های بیمه وابسته نیستید. هر ضربه ای که به خودرو وارد شود توسط گوشی موبایل به شما هشدار داده می‌شود. کارایی ردیاب خودرو تنها به تامین امنیت خودرو شما ختم نمی‌شود، بلکه کاربردی دیگری به نام پیگیری دارد.

تنها مزیت بیمه بدنه در برابر ردیاب خودرو این است که اگر به خودرو ضربه وارد شود بیمه هزینه آن را پرداخت می کند. اما خسارتی که پرداخت می‌کند در برابر هزینه‌ای که از مشتریان خود سالانه دریافت می‌کند، برای بیمه سرقت خودرو مقرون به صرفه نیست.

محصولات ردیاب خودرو ایرانی سایه

ردیاب خودرو ضد سرقت سایه

مدل : SY-101-R

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

اخطار خروج از محدوده مورد نظر

دارای باتری داخلی جهت برقرار ماندن ارتباط در صورت قطع برق خودرو

دزدگیر جی پی اس هوشمند سایه

مدل : SY-201-D

بستن و باز کردن درهای خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

آژیر کشیدن بر روی گوشی یا گوشی های مالک خودرو به محض باز شدن درها یا کاپوت

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

ردیاب خودرو سایه

ردیاب چیست و نحوه عملکرد ردیاب خودرو به چه صورت است؟

ردیاب، دستگاهی است که هر لحظه مکان خود را، به شما نشان می‌دهد ...

ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس سیم کارتی بهتره یا دزدگیر ساده؟

اکثر قابلیت‌های ردیاب خودرو و دزدگیر تصویری یا ماهواره‌ای شبیه هم هستند و در چند ...

راهنمای خرید بهترین ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس سیم کارتی

مهمترین موضوع خرید ردیاب خودرو و دزدگیر ردیاب‌ها، موضوع پشتیبانی ...

محصولات ردیاب خودرو سایه
محصولات ردیاب خودرو سایه

مشهد - شهرک صنعتی توس - پارک علم فناوری خراسان

تلفن های تماس شرکت سایه

10 200 051-354

28 250 051-354

47 57 051-3542

1007 508 0910

6839 123 0915