ورود به پنل
  • ردیاب سایه/اینستاگرام
  • ردیاب سایه/کانال تلگرام
  • ردیاب سایه/صفحه فیسبوک
ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس تصویری بهتره یا دزدگیر ساده؟

ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس تصویری بهتره یا دزدگیر ساده؟

اکثر قابلیت‌های ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس تصویری یا ماهواره‌ای شبیه هم هستند و در چند مورد، قابلیت‌های دزدگیر جی پی اس، از ردیاب خودرو کامل‌تر است. پس ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره‌ای را در یک دسته قرار می‌دهیم و آن‌ها را با دزدگیر‌های ساده مقایسه می‌کنیم.

امکانات دزدگیرهای ساده

امکاناتی که دزدگیرهای ساده به شما می‌دهد این است که هر وقت به خودرو شما ضربه‌ای وارد شد روی ماشین آژیر می‌کشد و شما اگر صدای آژیر ماشین را شنیدید می‌توانید به سراغ خودرو بروید و از موضوع آگاه شوید. تنها امکاناتی که یک دزدگیر ساده دارد در همین حد است ولی خیلی از افراد به خاطر قیمت پائین، از این محصول برای امنیت خودرو خود استفاده می‌کنند. با وجود همین دزدگیرهای ساده خیلی از سارقان به سادگی خودرو را سرقت می‌کنند و قبل از اینکه مالک در محل خودرو حضور پیدا کند، خودرو را سرقت می‌کنند و به گفته پلیس آگاهی، این ابزارهای سنتی فقط کمی زمان سرقت را بیشتر می‌کنند و تاثیری در امنیت خودرو شما ندارند.

امکانات دزدگیرهای ساده

ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس:


ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس تصویری یک تکنولوژی مدرن و پیشرفته است که حتی اگر در یک شهر دیگر باشید و آژیر خودرو به صدا درآمده باشد، شما را با استفاده از تلفن همراهتان، باخبر می‌کند. این ابزار هشدارهای متفاوتی را به شما می‌دهد و شما می‌توانید به طور دقیق از علت هشدار خودرو باخبر شوید. اما در دزدگیرهای ساده به هر جای ماشین ضربه وارد شود یک نوع هشدار را به شما می‌دهد. در ردیاب‌ها، هشدار روشن شدن خودرو، هشدار حمل با جرثقیل، هشدار باز شدن درب خودرو، هشدار باز شدن کاپوت را به طور دقیق به شما اعلام می‌کند.

حتی اگر خودرو شما به سرقت رود اگر دزدگیر ساده داشته باشید شاید هیچ وقت خودرو را نتوانید پیدا کنید. پس چنین ابزاری که نه جلوی سرقت خودرو را می‌گیرد و بعد از سرقت به پیدا شدن آن هیچ کمکی نمی‌کند، در واقع هیچ کمکی به امنیت خودرو شما نمی‌کند. در صورتی که اگر از ردیاب خودرو یا دزدگیر جی پی اس دار برای امنیت استفاده کنید، حتی اگر خودرو شما به سرقت رود، به راحتی با داشتن موقعیت خودرو می‌توانید خودرو را پیدا کنید و به دستگیری سارق نیز کمک کنید.

امکانات ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس تصویری خیلی بیشتر از دزدگیرهای ساده است که مهمترین آن این است که ردیاب ماشین و دزدگیر ماهواره‌ای هم از سرقت خودرو جلوگیری می‌کند و هم اگر خودرو سرقت شود، به سرعت می‌توانید آن را پیدا کنید. اگر تنها دلیل برای خرید دزدگیرهای ساده قیمت پائین آن است بهتر است توجه کنید که با خرید یک ردیاب ماشین و دزدگیر سیم‌کارت‌خور، برای امنیت خودرو خود سرمایه‌گذاری می‌کنید و هزینه‌آن در برابر ارزش خودرو بسیار ناچیز است.

اخطار روشن شدن خودرو روی گوشی توسط ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره‌ای ردیاب و دزدگیر حرفه‌ای و هوشمند خودرو
محصولات ردیاب خودرو ایرانی سایه

ردیاب خودرو ضد سرقت سایه

مدل : SY-101-R

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

اخطار خروج از محدوده مورد نظر

دارای باتری داخلی جهت برقرار ماندن ارتباط در صورت قطع برق خودرو

دزدگیر جی پی اس هوشمند سایه

مدل : SY-201-D

بستن و باز کردن درهای خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

آژیر کشیدن بر روی گوشی یا گوشی های مالک خودرو به محض باز شدن درها یا کاپوت

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

ردیاب خودرو سایه

ردیاب چیست و نحوه عملکرد آن به چه صورت است؟

ردیاب، دستگاهی است که هر لحظه مکان خود را، به شما نشان می‌دهد ...

ردیاب خودرو و ضرورت استفاده از آن

سوالی که مطرح می‌شود این است که کاربرد ردیاب خودرو چیست و چرا ...

راهنمای خرید بهترین ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس سیم کارتی

مهمترین موضوع خرید ردیاب و دزدگیر ردیاب‌ها، موضوع پشتیبانی ...

محصولات ردیاب خودرو سایه
محصولات ردیاب خودرو سایه

مشهد - شهرک صنعتی توس - پارک علم فناوری خراسان

تلفن های تماس شرکت سایه

10 200 051-354

28 250 051-354

47 57 051-3542

1007 508 0910

6839 123 0915