ورود به پنل
  • ردیاب سایه/اینستاگرام
  • ردیاب سایه/کانال تلگرام
  • ردیاب سایه/صفحه فیسبوک
راهنمای خرید ردیاب و دزدگیر جی پی اس خودرو، ردیاب ایرانی بهتر است یا ردیاب خارجی

راهنمای خرید ردیاب و دزدگیر جی پی اس تصویری خوب

اگر این روزها، با توجه به بالا رفتن قیمت خودرو و موتور سیکلت و برای حفظ امنیت دارایی‌های خود به فکر خرید ردیاب یا دزدگیر جی‌پی‌اس‌دار افتاده‌اید، بهتر است برای انتخاب ردیاب خوب، اول به مهمترین ویژگی‌های یک ردیاب خوب دقت کنید تا محصول با کیفیت را از شرکتی معتبر خریداری کنید. ما سعی می‌کنیم با شرح ویژگی‌های یک ردیاب باکیفیت، شما را در تصمیم خود راهنمایی کنیم.

سخت‌افزار باکیفیت:

ردیاب از دو بخش سخت‌افزار و نرم‌افزار تشکیل شده است که در بخش سخت‌افزار، استفاده از قطعات الکترونیک باکیفیت، نفش به‌سزایی در کیفیت کلی محصول ردیاب و دزدگیر جی‌پی‌اس دارد. باید پس از نصب ردیاب هر مشکلی که پیش آمد بتوانید به راحتی با تیم پشتیبانی درمیان بگذارید و آن‌ها شما را راهنمایی کنند تا مشکل برطرف شود. اگر در بخش سخت‌افزار ردیاب، مشکلی پیش آید شرکت یا نمایندگان شرکت، می‌توانند با تعویض قطعات به راحتی مشکل سخت‌افزاری را برطرف کنند.

سخت‌افزار باکیفیت ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس تصویری خودرو
نرم‌افزار دستگاه ردیاب و دزدگیر جی‌ پی اس دار و بروزرسانی

نرم‌افزار و بروزرسانی:

بخش دیگر ردیاب و دزدگیر ماهواره‌ای، نرم‌افزاری است که مشتری با ردیاب در ارتباط است. دقت کنید که محصولی که خریداری می‌کنید باید کامل باشد یعنی هر کسی با هر گوشی و هر سیستم‌عاملی بتواند از امکانات نرم‌افزاری ردیاب استفاده کند. ردیاب سایه با داشتن نرم‌افزار بسیار زیبا و با کاربری آسان دارد که البته برای زمانی که مشتری برای کار با ردیاب حتی به گوشی خود دسترسی ندارد، با هر گوشی دیگری بتواند با ردیاب ارتباط برقرار کند. با آماده کردن وب اپلیکیشن ردیاب سایه می‌توانید مانند نرم‌افزار اندروید با ردیاب و دزدگیر جی پی اس تصویری ارتباط برقرار کنید. مورد بعدی این است که بخش نرم‌افزار ردیاب نیز نیاز به آپدیت دارد و باگ های نرم‌افزاری آن باید مدام کشف و برطرف گردد. نرم‌افزار ردیاب، یک نرم‌افزار امنیتی است و بروز بودن آن، اهمیت ویژه‌ای دارد. با توجه به اینکه هر چند وقت یک بار گوشی‌های جدید و با نسخه های جدید اندروید به بازار می‌آیند پس، باید اپلیکیشن اندروید که برای کار با ردیاب استفاده می‌کنید، با نسخه‌های مختلف اندروید سازگاری داشته باشد.

پشتیبانی دائمی:

مهمترین چیزی که در هنگام خرید ردیاب و دزدگیر جی‌پی‌اس دار باید به آن توجه کنید، پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن است. دقت داشته باشید که اگر پشتیبانی محصولات ردیاب و دزدگیر جی پی اس تصویری، محدود باشد، عملا خرید این محصولات بیهوده بوده است. به گزینه گارانتی نیز توجه داشته باشید، دستگاه‌های الکترونیک حتما باید دارای گارانتی معتبر باشند تا با هر مشکلی، دستگاه را تعویض کنند. ردیاب و دزدگیر ردیاب سایه دارای ۳ سال ضمانت کالا و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره‌ای
سرورهای داخلی برای ردیاب بهتر است یا سرورهای خارجی؟

سرورهای داخلی یا خارجی:

نگهداری و پشتیبانی سرور، نیاز به تخصص و هزینه دارد. برای ردیابی که انتخاب می‌کنید بهتر است شرکت سازنده دارای سرورهای داخلی باشد تا تیم پشتیبانی متخصص بتوانند در هر مشکلی که برای مشتریان پیش می‌آید، بتواند کار پشتیبانی را انجام دهد.

چرا ردیاب سایه را انتخاب کنیم؟ردیاب سایه ، محصول شرکت سامانه‌های ایمن یار هوشمند سایه است که به طور تخصصی، ۱۰ سال است که کار تولید ردیاب و دزدگیر ردیاب‌های حرفه‌ای و هوشمند را در ایران انجام می‌دهد و از شرکت‌های فناور و عضو پارک علم و فناوری خراسان رضوی است. کارگاه ردیاب سایه به طور مستمر ، ردیاب‌ را تولید می‌کند. ردیاب و دزدگیر ردیاب، محصولی است که ما، هم بخش سخت‌افزار و هم بخش نرم‌افزار آن را خود، تولید کرده‌ایم و تیم فنی ردیاب سایه روی تمام بخش‌های محصول تسلط کامل دارند. به همین دلیل پشتیبانی و خدمات پس از فروش عالی را به مشتریان خود عرضه می‌کنند. از لحاظ امکانات نیز محصول ما از تمامی برندهای داخلی و خارجی کامل‌تر است و ما تلاش می‌کنیم یک محصول با کیفیت ایرانی را به شما هموطنان عرضه کنیم و توانسته‌ایم محصول خود را صادر کنیم.

مهمترین ویژگی‌های ردیاب سایهپشتیبانی و خدمات پس از فروش مستمر


تولید مستمر


محصول با کیفیت


امکانات کامل
پیشنهاد ویژه: جهت اطلاع از   قیمت جدید ردیاب خودرو   و   دزدگیر جی پی اس دار و امکانات آن، کلیک کنید.
محصولات ردیاب خودرو سایه
محصولات ردیاب خودرو سایه

مشهد - شهرک صنعتی توس - پارک علم فناوری خراسان

تلفن های تماس شرکت سایه

051-35003307

09151236839

09105081007