ورود به پنل
  • ردیاب سایه/اینستاگرام
  • ردیاب سایه/کانال تلگرام
  • ردیاب سایه/صفحه فیسبوک
راهنمای خرید ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس خودرو، ردیاب خودرو ایرانی بهتر است یا ردیاب خودرو خارجی

راهنمای خرید بهترین ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس سیم کارتی

اگر این روزها، با توجه به بالا رفتن قیمت خودرو و موتور سیکلت و برای حفظ امنیت دارایی‌های خود به فکر خرید ردیاب خودرو یا دزدگیر جی‌پی‌اس‌دار افتاده‌اید، بهتر است برای انتخاب ردیاب خودرو خوب، اول به مهمترین ویژگی‌های یک ردیاب خودرو خوب دقت کنید تا محصول با کیفیت را از شرکتی معتبر خریداری کنید. ما سعی می‌کنیم با شرح ویژگی‌های یک ردیاب خودرو باکیفیت، شما را در تصمیم خود راهنمایی کنیم.

سخت‌افزار باکیفیت:

ردیاب خودرو از دو بخش سخت‌افزار و نرم‌افزار تشکیل شده است که در بخش سخت‌افزار، استفاده از قطعات الکترونیک باکیفیت، نفش به‌سزایی در کیفیت کلی محصول ردیاب خودرو و دزدگیر جی‌پی‌اس دارد. باید پس از نصب ردیاب خودرو هر مشکلی که پیش آمد بتوانید به راحتی با تیم پشتیبانی درمیان بگذارید و آن‌ها شما را راهنمایی کنند تا مشکل برطرف شود. اگر در بخش سخت‌افزار ردیاب، مشکلی پیش آید شرکت یا نمایندگان شرکت، می‌توانند با تعویض قطعات به راحتی مشکل سخت‌افزاری را برطرف کنند.

سخت‌افزار باکیفیت ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس تصویری خودرو
نرم‌افزار دستگاه ردیاب خودرو و دزدگیر جی‌ پی اس دار و بروزرسانی

نرم‌افزار و بروزرسانی:

بخش دیگر ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره‌ای، نرم‌افزاری است که مشتری با ردیاب در ارتباط است. دقت کنید که محصولی که خریداری می‌کنید باید کامل باشد یعنی هر کسی با هر گوشی و هر سیستم‌عاملی بتواند از امکانات نرم‌افزاری ردیاب خودرو استفاده کند. ردیاب خودرو سایه با داشتن نرم‌افزار بسیار زیبا و با کاربری آسان دارد که البته برای زمانی که مشتری برای کار با ردیاب خودرو حتی به گوشی خود دسترسی ندارد، با هر گوشی دیگری بتواند با ردیاب خودرو ارتباط برقرار کند. با آماده کردن وب اپلیکیشن ردیاب سایه می‌توانید مانند نرم‌افزار اندروید با ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس تصویری ارتباط برقرار کنید. مورد بعدی این است که بخش نرم‌افزار ردیاب نیز نیاز به آپدیت دارد و باگ های نرم‌افزاری آن باید مدام کشف و برطرف گردد. نرم‌افزار ردیاب، یک نرم‌افزار امنیتی است و بروز بودن آن، اهمیت ویژه‌ای دارد. با توجه به اینکه هر چند وقت یک بار گوشی‌های جدید و با نسخه های جدید اندروید به بازار می‌آیند پس، باید اپلیکیشن اندروید که برای کار با ردیاب خودرو استفاده می‌کنید، با نسخه‌های مختلف اندروید سازگاری داشته باشد.

پشتیبانی دائمی:

مهمترین چیزی که در هنگام خرید ردیاب خودرو و دزدگیر جی‌پی‌اس دار باید به آن توجه کنید، پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن است. دقت داشته باشید که اگر پشتیبانی محصولات ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس تصویری، محدود باشد، عملا خرید این محصولات بیهوده بوده است. به گزینه گارانتی نیز توجه داشته باشید، دستگاه‌های الکترونیک حتما باید دارای گارانتی معتبر باشند تا با هر مشکلی، دستگاه را تعویض کنند. ردیاب خودرو و دزدگیر ردیاب سایه دارای ۳ سال ضمانت کالا و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره‌ای
سرورهای داخلی برای ردیاب خودرو بهتر است یا سرورهای خارجی؟

سرورهای داخلی یا خارجی:

نگهداری و پشتیبانی سرور، نیاز به تخصص و هزینه دارد. برای ردیابی که انتخاب می‌کنید بهتر است شرکت سازنده دارای سرورهای داخلی باشد تا تیم پشتیبانی متخصص بتوانند در هر مشکلی که برای مشتریان پیش می‌آید، بتواند کار پشتیبانی را انجام دهد.

چرا ردیاب خودرو سایه را انتخاب کنیم؟ردیاب خودرو سایه ، محصول شرکت سامانه‌های ایمن یار هوشمند سایه است که به طور تخصصی، ۱۰ سال است که کار تولید ردیاب خودرو و دزدگیر ردیاب‌های حرفه‌ای و هوشمند را در ایران انجام می‌دهد و از شرکت‌های فناور و عضو پارک علم و فناوری خراسان رضوی است. کارگاه ردیاب خودرو سایه به طور مستمر ، ردیاب‌ را تولید می‌کند. ردیاب خودرو و دزدگیر ردیاب، محصولی است که ما، هم بخش سخت‌افزار و هم بخش نرم‌افزار آن را خود، تولید کرده‌ایم و تیم فنی ردیاب خودرو سایه روی تمام بخش‌های محصول تسلط کامل دارند. به همین دلیل پشتیبانی و خدمات پس از فروش عالی را به مشتریان خود عرضه می‌کنند. از لحاظ امکانات نیز محصول ما از تمامی برندهای داخلی و خارجی کامل‌تر است و ما تلاش می‌کنیم یک محصول با کیفیت ایرانی را به شما هموطنان عرضه کنیم و توانسته‌ایم محصول خود را صادر کنیم.

مهمترین ویژگی‌های ردیاب خودرو سایهپشتیبانی و خدمات پس از فروش مستمر


تولید مستمر


محصول با کیفیت


امکانات کامل
محصولات ردیاب خودرو ایرانی سایه

ردیاب خودرو ضد سرقت سایه

مدل : SY-101-R

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

اخطار خروج از محدوده مورد نظر

دارای باتری داخلی جهت برقرار ماندن ارتباط در صورت قطع برق خودرو

دزدگیر جی پی اس هوشمند سایه

مدل : SY-201-D

بستن و باز کردن درهای خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

آژیر کشیدن بر روی گوشی یا گوشی های مالک خودرو به محض باز شدن درها یا کاپوت

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

ردیاب خودرو سایه

ردیاب چیست و نحوه عملکرد ردیاب خودرو به چه صورت است؟

ردیاب، دستگاهی است که هر لحظه مکان خود را، به شما نشان می‌دهد ...

مزیت استفاده از ردیاب خودرو نسبت به بیمه سرقت

هر وسیله ارزشمندی مانند خودرو که امروزه قیمت آن سرسام‌آور شده ...

ردیاب و دزدگیر جی پی اس سیم کارتی بهتره یا دزدگیر ساده؟

اکثر قابلیت‌های ردیاب و دزدگیر تصویری یا ماهواره‌ای شبیه هم هستند ...

محصولات ردیاب خودرو سایه
محصولات ردیاب خودرو سایه

مشهد - شهرک صنعتی توس - پارک علم فناوری خراسان

تلفن های تماس شرکت سایه

10 200 051-354

28 250 051-354

47 57 051-3542

1007 508 0910

6839 123 0915