ورود به پنل
  • ردیاب سایه/اینستاگرام
  • ردیاب سایه/کانال تلگرام
  • ردیاب سایه/صفحه فیسبوک
چرا برای امنیت خودرو از ردیاب خودرو و دزدگیر استفاده می‌کنند؟

ردیاب خودرو و ضرورت استفاده از آن

سوالی که مطرح می‌شود این است که کاربرد ردیاب خودرو چیست و چرا باید برای خرید ردیاب خودرو خوب ، هزینه یا بهتر است بگوئیم سرمایه‌گذاری کرد؟

کاربرد ردیاب خودرو فقط برای تامین امنیت نیست، بلکه کاربرد دیگر آن، کنترل و پیگیری است. انواع مختلف از ردیاب خودرو وجود دارد. ردیاب ماشین را می‌توان برای همه دارایی های ارزشمند که متحرک هستند، به کار برد. سایزهای مختلفی از ردیاب اتومبیل وجود دارد. برخی از ردیاب ها آن‌قدر کوچک هستند که حتی می‌تواند زیر پوست افراد قرار بگیرد و اطلاعات سلامتی و ردیابی افراد را ارسال کند. سال‌ها قبل، از ردیاب فقط برای مصارف نظامی و جنایی استفاده می‌شد اما امروزه هر کس می‌تواند بر روی دارایی های ارزشمند خود، از ردیاب های مختلف استفاده کند.

می‌خواهیم برای شما توضیح دهیم که چرا برای وسایل نقلیه که امروزه امنیت آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ردیاب خودرو استفاده کنیم.

روش‌هایی که سارقان، برای سرقت خودرو استفاده می‌کنند:اگر از روش‌هایی که سارقان برای سرقت خودرو به کار می‌برند، آگاه شوید، به اهمیت امنیت وسیله نقلیه در ایران بیشتر پی می‌برید. سارقان برای سرقت خودروها همیشه چند قدم جلوتر از صاحبان خودروها و حتی پلیس هستند. شیوه‌های سارقان به شرح ذیل است:

توپی زنی

استفاده از شاه کلید

استفاده از سیم مفتولی

بکسل کردن

حمل با جرثقیل

سرقت تحت پوشش خریدار

سرقت تحت پوشش مأمور

سرقت با ایجاد تصادف ساختگی

سرقت با سوئیچ روشن

سرقت با تعویض ای سی یو خودرو

سرقت توام با زورگیری و با سلاح سرد و گرم

سرقت به شیوه خوراندن مواد مسموم و آغشته به مواد بیهوشی و خواب آور

سرقت به شیوه سوار شدن زنان سارق و جلب اعتماد راننده

خبر فوری/ دزدی راحت و بی‌دردسر ماشین MVM در خیابان فرهاد مشهد

طبق گزارشی از مشهد خبر، سارق، از یک روش ساده و بی‌دردسر برای سرقت استفاده کرده است.

ابزارهای ضد سرقت، تا چه اندازه می‌توانند جلوی سرقت خودرو را بگیریند؟

اگر شما مالک خودرو یا موتور سیکلت هستید، این روزها با توجه به بالا رفتن قیمت وسایل نقلیه، بیشتر نگران امنیت آن‌ها هستید و یا اگر شما مدیر یک شرکت هستید که افراد زیادی با خودروهای سازمانی رفت‌وآمد می‌کنند به خوبی متوجه شده‌اید که پیگیری افراد و تامین امنیت خودروهای سازمان، بیش از پیش ضروری شده است.

برای تامین امنیت وسیله نقلیه خود نمی‌توانید مانند گذشته به دزدگیرهای معمولی و قفل‌های پدال و فرمان، اطمینان کنید زیرا این ابزارها به گفته پلیس آگاهی تهران ، فقط کمی زمان سرقت را بیشتر می‌کنند و بسیاری از خودروها با همین ابزارها، به راحتی توسط سارقان، دزدیده شده‌اند. در ضمن این ابزارها برای سارقان قابل مشاهده هستند و آن‌ها می‌توانند راه دور زدن این ابزارها را پیدا کنند.

امروزه بیشتر خودروها دارای سیستم ایموبلایزر نیز هستند. ماشین‌های ایموبلایزری فقط با سوئیچ اصلی ماشین روشن می‌شوند. در واقع یک برد الکترونیکی کوچک داخل سوئیچ به کار برده شده و داخل حافظه‌ی آن یک کد تعبیه شده است و خودرو فقط توسط همین کد که داخل سوئیچ مالک هست، روشن می‌شود. اما خیلی از روش‌های سرقت که در بالا اشاره شد، با سوئیچ مالک انجام می‌شود و نیازی به جعل سوئیچ نیست. پس سیستم ایموبلایزر تا حد کمی، احتمال سرقت را پائین می‌آورد. اما سیستم ضد سرقت قوی ردیاب، هیچ تداخلی با ایموبلایزر ندارد.

تفاوت ردیاب خودرو با ابزارهای ضد سرقت معمولی

ردیاب خودرو- دزدگیر جی پی اس خودرو-ردیابی خودرو با گوشی - راه‌های سرقت خودرو

تفاوت ردیاب خودرو با ابزارهای معمولی این است که ردیاب، داخل خودرو مخفی می‌شود و تنها مالک آن، از وجود ردیاب، درون خودرو با خبر است. مالک خودرو با گوشی موبایل خود می‌تواند خودرو را بدون محدودیت فاصله و از راه دور کنترل کند. منظور از کنترل این است که می‌تواند با نرم‌افزار ردیاب یا ارسال یک پیامک به ردیاب، خودرو را خاموش کند و تا زمانی که مالک، اجازه روشن شدن خودرو را با گوشی خود ارسال نکند، خودرو روشن نمی‌شود.

ردیاب خودرو در هنگام ضربه، فورا روی گوشی موبایل شما هشدار خطر سرقت را می‌دهد و حتی اگر شما در یک شهر دیگر باشید با گوشی موبایل خود از خطر سرقت باخبر می‌شوید. پس ردیاب خودرو علاوه بر اینکه مخفی می‌شود و سارق نمی‌تواند از وجود آن باخبر شود، در هنگام خطر سرقت و ضربه به ماشین، شما را آگاه می‌کند. از این لحاظ ردیاب از سرقت خودرو شما پیشگیری می کند. خیلی از مشتریان ما، به ما خبر می‌دهند که با ردیاب خودرو سایه و آژیر روی گوشی، توانسته‌اند از سرقت خودرو خود جلوگیری کنند.

ردیاب خودرو از سرقت جلوگیری می‌کند

البته هدف ابزارهای معمولی مانند دزدگیرهای عادی هم جلوگیری از سرقت خودرو است اما اگر خودرو به سرقت رفت، دیگر این ابزارها کمکی برای پیدا شدن خودرو شما نمی‌کند.

اما ردیاب علاوه براینکه از سرقت خودرو پیشگیری می‌کند، حتی اگر فرض کنیم که سارق توانسته باشد خودرو شما را بدزدد، باز هم شما از موقعیت لحظه به لحظه خودرو روی نقشه مطلع هستید و می‌توانید خودرو را با گوشی خود خاموش کنید و با مراجعه به پلیس و دادن موقعیت خودرو، به سرعت و قبل از اینکه اتفاق بدی برای ماشین شما رخ دهد آن را پیدا کنید.

ردیاب خودرو علاوه بر اینکه به آسودگی شما از امنیت خودرو، کمک می‌کند، به نیروی انتظامی نیز کمک می‌کند تا با پیدا کردن سریع خودروی سرقتی، جلوی جرم‌های دیگری که سارقان با خودروهای سرقتی انجام می‌دهند و سودهای هنگفتی می‌کنند را بگیرد.

 دزدگیر جی پی اس خودرو- امنیت خودرو-ردیاب ماشین-دستگاه ردیاب


اما مهمترین ویژگی‌های یک ردیاب خودرو چیست؟
قابلیت کنترل از راه دور خودرو با ردیاب اتومبیل

قابلیت کنترل از راه دور:

مهمترین ویژگی که یک ردیاب خودرو دارد همین است که موقعیت خودرو شما را داشته باشد و ویژگی مهم دیگر کنترل از راه دور روی خودرو است. مانند خاموش کردن خودرو از راه دور.

همان‌طور که گفتیم، ردیاب فقط برای تامین امنیت کاربرد ندارد. کاربرد دیگر ردیاب کنترل دیگران است. شاید شما بنگاه اجاره خودرو داشته باشید یا افرادی با خودروهای شما کار می‌کنند. برای کنترل این افراد می‌توانید با ردیاب، محدوده‌ای را روی نقشه تعریف کنید، برای مثال اگر شما دوست ندارید که افرادی که با خودرو شما کار می‌کنند، از شهر خارج شوند. در این صورت با مشخص کردن یک محدوده روی نقشه، می‌توانید رانندگان را کنترل کنید که اگر از محدوده شما خارج شدند یا به محدوده‌ی مشخص شده وارد شدند، به شما هشدار داده شود.

اگر شما مدیر یک سازمان باشید، با ردیاب خودرو می‌توانید از رفت و آمد کارکنان خود با خودرهای سازمانی با خبر شوید. یکی از مثال های کاربردی این است که مدیران سازمان های دولتی با ردیاب خودرو می‌توانند جلوی استفاده شخصی افراد از خودروهای سازمانی را بگیرند.

نحوه دسترسی به اطلاعات ردیاب:

بعد از اینکه ردیاب خودرو را نصب کردید، شما می‌توانید با نام کاربری و رمز عبور با نرم‌افزار، به اطلاعات ردیاب شامل مسیرهای طی شده، توقف‌ها، سرعت لحظه به لحظه خودرو را مشاهده کنید. حتی می‌توانید اطلاعات مربوط به چند سال گذشته را مشاهده کنید.

هشدارهای ردیاب و دزدگیر جی پی اس خودرو در زمان خطر سرقت

اعلام خطر ردیاب:

همین که ردیاب بتواند موقعیت خودرو را نشان دهد کافی نیست. زمانی که درب خودرو شما باز می‌شود یا ضربه ای به ماشین می‌خورد، ریاب آن را به شما هشدار می‌دهد. این مورد علاوه بر اینکه از سرقت خودرو شما جلوگیری می‌کند، در هنگام حمل با جرثقیل نیز می‌تواند به شما هشدار دهد. بدون وجود ردیاب اگر خودرو شما با جرثقیل حمل شود، کلی دردسر برای شما به وجود می‌آید که با وجود ردیاب این نگرانی را نیز کنار بگذارید.

منبع تغذیه ردیاب:

تمامی ردیاب‌ها به منبع برق نیاز دارند که معمولا دو نوع ردیاب خودرو وجود دارد: ردیاب‌های با سیم‌کشی و ردیاب‌های بدون سیم‌کشی. ردیاب های با سیم‌کشی از برق خودرو استفاده می‌کنند و ردیاب های بدون سیم‌کشی از باتری های بسیار قوی استفاده می‌کنند. اما ردیاب های با سیم کشی بهتر است که دارای یک باتری داخلی نیز باشند. زیرا اگر سارق پس از سرقت، برق خودرو را قطع کرد، کار ردیاب مختل نشود.

ردیابی آنلاین و آفلاین خودرو

امکان استفاده ردیاب خودرو در حالت آنلاین و آفلاین:

عملکرد ردیاب خودرو می‌تواند به دو صورت آفلاین و آنلاین باشد. در عملکرد آفلاین، کاربر با ارسال پیامک، می‌تواند از موقعیت دستگاه مطلع شود که این روش برای زمانی که اینترنت دستگاه قطع باشد، مفید است و تقریبا همیشه می‌توان به دستگاه دسترسی داشت و از معایب آن هزینه‌بر بودن این روش است. اما در عملکرد آنلاین، کاربر در بستر اینترنت، اطلاعات را دریافت می‌کند و هزینه‌ ارسال آن بسیار پایین‌تر از پیامک است. از معایب روش آنلاین این است که ممکن است همیشه و در همه جا دسترسی به اینترنت نداشته باشیم.

مشتریان ردیاب خودرو چه کسانی هستند؟

ردیاب خودرو کابردهای فراوانی دارد و طیف وسیعی از سازمان‌های دولتی و خصوصی از مشتریان بالقوه آن هستند. افراد شخصی نیز می‌توانند برای تضمین امنیت خودرو خود از ردیاب استفاده کنند. همچنین این سیستم می تواند کمک شایانی جهت کاهش سرقت، به نیروی محترم انتظامی کند.

شرکت های حمل و نقل

شرکت های پخش مواد خوراکی، دارویی، سوختی و ....

ارگان‌های مختلف برای ماشین حمل کالاهای باارزش خود، می‌توانند مشتری این محصول باشند.

پیک موتوری ها

بنگاه های اجاره خودرو

سازمان های دولتی برای نظارت بر ناوگان خودروهای خود، که توسط افراد سازمان در حال استفاده هستند.

مشتریان دزدگیر خودرو:

افراد دارای خودروهای شخصی

تمامی دزدگیر فروشی ها

تمامی لوکس فروشی های خودرو

تمامی نمایندگی های خدمات پس از فروش خودروسازان می باشد.

چه کسانی می‌توانند از ردیاب خودرو استفاده کنند؟
محصولات ردیاب خودرو ایرانی سایه

ردیاب خودرو ضد سرقت سایه

مدل : SY-101-R

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

اخطار خروج از محدوده مورد نظر

دارای باتری داخلی جهت برقرار ماندن ارتباط در صورت قطع برق خودرو

دزدگیر جی پی اس هوشمند سایه

مدل : SY-201-D

بستن و باز کردن درهای خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

آژیر کشیدن بر روی گوشی یا گوشی های مالک خودرو به محض باز شدن درها یا کاپوت

نمایش موقعیت خودرو بر روی گوشی

امکان خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

ردیاب خودرو سایه

ردیاب چیست و نحوه عملکرد ردیاب خودرو به چه صورت است؟

ردیاب، دستگاهی است که هر لحظه مکان خود را، به شما نشان می‌دهد ...

ردیاب و دزدگیر جی پی اس سیم کارتی بهتره یا دزدگیر ساده؟

اکثر قابلیت‌های ردیاب و دزدگیر تصویری یا ماهواره‌ای شبیه هم هستند و در چند ...

راهنمای خرید بهترین ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس سیم کارتی

مهمترین موضوع خرید ردیاب و دزدگیر ردیاب‌ها، موضوع پشتیبانی ...

محصولات ردیاب خودرو سایه
محصولات ردیاب خودرو سایه

مشهد - شهرک صنعتی توس - پارک علم فناوری خراسان

تلفن های تماس شرکت سایه

10 200 051-354

28 250 051-354

47 57 051-3542

1007 508 0910

6839 123 0915